Řečníci

Řečníci konference LIMITY 2019

Lumír Folvarčný

Pastor a senior oblasti, otec dvou dcer. Má rád život a lidi. Rád slouží manželům a mužům, ale zároveň se dobrým mužem stále učí.

Seminář

Kdo jsem?

Kdo je a měl by být muž? Společně budeme skutečnou identitu muže.

Luboš Lacho (SK)

PhDr. Luboš Lacho, PhD. pracoval 15 let jako klinický a forenzní psycholog v Bratislavě, 15 let měl soukromou poradenskou praxi v USA a posledních 12 let se na Slovensku věnuje křesťanské poradentské praxi, odborným přednáškám, psaní a filantropii.

Semináře

Sexualita a intimita muža

Radost z intimity naplánoval pro nás Bůh, ale někdy se církve odvažují do intimního života zavádět puritánské předpisy a vzít potěšení ze sexuálního spojení a tím vystavují lidi tlaku mediálního sexuálního průmyslu. Mluvme o intimitě otevřeně!

Sexualita muže diskrétně

Mluvme o pohlavním zneužívání, homosexualitě, pornografii, antikoncepci, ztrátě erekce, předčasné ejakulaci, masturbaci…

Martin Moldan

Biskup AC, otec tří dětí. Jeho přesvědčení je, že celý život se můžeme učit stále nové věci.

Semináře

UMĚNÍ ŽONGLOVAT aneb jak dosáhnout rovnováhy v životě

V životě si většinou neseme více závazků: zaměstnání, služba v církvi, rodina, koníčky. Jak to všechno zvládat, a být nad věcí? Tomuto umění se dnes říká work-life balance.

Síla závazku

Pro naši dobu je charakteristické, že věci děláme, pokud nás baví. Pro úspěšný život a zejména manželství potřebujeme pevnější základ než náladu, jenž bývá proměnlivá jako počasí.


Stanislav Bubik

Pastor a seniorem oblasti, otec tří dětí. Jeho vášní a prací je zakládání nových sborů. Miluje Ježíše, golf, knihy, lyžování a dlouhé procházky.

Seminář

Pocit viny

Všichni někdy něco nezvládneme a pak se musíme vypořádat s pocitem VINY. Jak odpustit sám sobě a jit v životě dál? 

Tomáš Hasmanda

Pastor a senior oblasti, otec tří dětí. Jeho velkým obdarováním a radostí je služba manželům.

Seminář

Mužem v církvi

Společně budeme hledat motivaci a inspiraci pro roli nás mužů v církvi.

Dima Šunderjuk &Viktor Baláž

Dima Šunderjuk – otec čtyř dětí, zkušený podnikatel, sportovec a milovník adrenalinových sportů.

Viktor Baláž – otec tří dětí, pastor a zástupce biskupa pro ekonomiku. Rád si zasportuje a užívá volného času s rodinou.

Seminář

Mužem štědrosti

Štědrost proměňuje životy lidí a buduje Boží království. Není to pouze otázka naší peněženky, ale porozumění Božímu srdci a přístupu k druhým lidem. Vydejme se po cestě štědrosti a buďme požehnáním.